Egyéb motorsport

Hétvégi Menetrend – Összes program

Nem kizárólag a MotoGP mezőnye és betétsorozatai, hanem a MotoAmerica, a brit Superbike (Oulton Parkban rajtol a szezonjuk), és az Oldakocsis VB pilótái számára is lesz teendő a hétvégén. Utóbbi sorozat a Pannóniaringre látogat.
MotoGP Assen, Hollandia
Moto E Assen, Hollandia
Northern Talent Cup Assen, Hollandia
Brit Superbike Oulton Park, Egyesült Királyság
MotoAmerica The Ridge Motorsport Park, USA
Oldalkocsis VB Pannóniaring, Magyarország
 
PÉNTEK      
       
09:00 - 09:40 Moto3 1. szabadedzés TV: Arena4
09:55 - 10:40 MotoGP 1. szabadedzés TV: Arena4
10:55 - 11:35 Moto2 1. szabadedzés TV: Arena4
11:50 - 12:20 Moto E 1. szabadedzés  
12:30 - 13:00 Northern Talent Cup 1. szabadedzés  
13:15 - 13:55 Moto3 2. szabadedzés TV: Arena4
14:10 - 14:55 MotoGP 2. szabadedzés TV: Arena4
15:10 - 15:50 Moto2 2. szabadedzés TV: Arena4
16:05 - 16:35 Northern Talent Cup 2. szabadedzés  
16:15 - 17:20 Moto E 2. szabadedzés  
17:35 - 18:05 Northern Talent Cup Időmérő  
       
SZOMBAT      
       
09:00 - 09:40 Moto3 3. szabadedzés TV: Arena4
09:55 - 10:40 MotoGP 3. szabadedzés TV: Arena4
10:55 - 11:35 Moto2 3. szabadedzés TV: Arena4
11:50 - 12:20 Moto E 3. szabadedzés  
12:35 - 12:50 Moto3 1. időmérő TV: Arena4
13:00 - 13:15 Moto3 2. időmérő TV: Arena4
13:30 - 14:00 MotoGP 4. szabadedzés TV: Arena4
14:10 - 14:25 MotoGP 1. időmérő TV: Arena4
14:35 - 14:50 MotoGP 2. időmérő TV: Arena4
14:45 Oldalkocsis VB 1. verseny  
15:10 - 15:25 Moto2 1. időmérő TV: Arena4
15:35 - 15:50 Moto2 2. időmérő TV: Arena4
16:10 - 16:50 Moto E E-Pole  
17:15 - 17:45 Northern Talent Cup 1. verseny Online: YouTube
17:15 Brit Superbike 1. verseny  
18:00 Brit Supersport 1. verseny  
23:00 MotoAmerica SSP 1. verseny  
       
VASÁRNAP      
       
1:00 MotoAmerica SBK 1. verseny  
08:40 - 09:00 Moto3 Warm up Online: arena4.hu
09:10 - 09:30 Moto2 Warm up Online: arena4.hu
09:40 - 10:00 MotoGP Warm up Online: arena4.hu
11:00 Moto3 Verseny TV: Arena4
11:05 Oldalkocsis VB 2. verseny  
12:20 Moto2 Verseny TV: Arena4
14:00 MotoGP Verseny TV: Arena4
14:45 Brit Superbike 2. verseny  
15:30 Moto E Verseny TV: Arena4
16:30 Northern Talent Cup 2. verseny Online: YouTube
17:00 Brit Supersport 2. verseny  
17:45 Brit Superbike 3. verseny  
22:00 MotoAmerica SSP 2. verseny  
23:00 MotoAmerica SBK 2. verseny  

Fotó: MotoGP Media


Hozzászólások