Hétvégi menetrend – Misano

A San Marino-i Nagydíjjal folytatódik a MotoGP.
Palencsár Tibor 2021-09-15 20:01:07
A hétvégén ismét rajthoz áll a Gyorsasági Motoros Világbajnokság, vagyis a MotoGP mezőnye. A helyszín az Adriai-tenger partján fekvő Misano versenypálya lesz. A szokásos három kategória mellett két sorozat is a vendégük lesz:
 
  • az elektromos világkupa, vagyis a Moto E ezen a hétvégén rendezi zárófordulóját, amely keretében két versenyt is lebonyolítanak.
  • a FIM CEV Repsol Moto3, vagyis a Moto3 Junior Világbajnokság is tiszteletét teszi az olasz versenypályán, a jövő sztárjainak egy versenyük lesz, szombat délután
A MotoGP programjait az ARENA4 élőben közvetíti – kivéve a Moto2 időmérő edzését, valamint a vasárnap délelőtti bemelegítő edzéseket, melyeket online, az arena4.hu weboldalon lehet megtekinteni. A Moto E világkupa két versenyét szintén online, az arena4.hu weboldalon nézhetjük. A CEV Moto3 versenyét pedig a sorozat hivatalos YouTube-csatornáján közvetítik élőben.

MotoGP San Marino-i Nagydíj menetrendje:
 
PÉNTEK      
       
08:20 - 08:50 Moto E 1. szabadedzés  
09:00 - 09:40 Moto3 1. szabadedzés TV: Arena4
09:55 - 10:40 MotoGP 1. szabadedzés TV: Arena4
10:55 - 11:35 Moto2 1. szabadedzés TV: Arena4
11:50 - 12:40 CEV Moto3 1. időmérő  
13:15 - 13:55 Moto3 2. szabadedzés TV: Arena4
14:10 - 14:55 MotoGP 2. szabadedzés TV: Arena4
15:10 - 15:50 Moto2 2. szabadedzés TV: Arena4
16:05 - 16:35 Moto E 2. szabadedzés  
16:50 - 17:40 CEV Moto3 2. időmérő  
       
SZOMBAT      
       
08:30 - 08:45 CEV Moto3 Warm-up  
09:00 - 09:40 Moto3 3. szabadedzés TV: Arena4
09:55 - 10:40 MotoGP 3. szabadedzés TV: Arena4
10:55 - 11:35 Moto2 3. szabadedzés TV: Arena4
11:45 - 12:25 Moto E E-Pole  
12:35 - 12:50 Moto3 1. időmérő TV: Arena4
13:00 - 13:15 Moto3 2. időmérő TV: Arena4
13:30 - 14:00 MotoGP 4. szabadedzés TV: Arena4
14:10 - 14:25 MotoGP 1. időmérő TV: Arena4
14:35 - 14:50 MotoGP 2. időmérő TV: Arena4
15:10 - 15:25 Moto2 1. időmérő Online: arena4.hu
15:35 - 15:50 Moto2 2. időmérő Online: arena4.hu
16:20 Moto E 1. verseny Online: arena4.hu
17:15 CEV Moto3 Verseny Online: YouTube
       
VASÁRNAP      
       
08:40 - 09:00 Moto3 Warm-up Online: arena4.hu
09:10 - 09:30 Moto2 Warm-up Online: arena4.hu
09:40 - 10:00 MotoGP Warm-up Online: arena4.hu
11:00 Moto3 Verseny TV: Arena4
12:20 Moto2 Verseny TV: Arena4
14:00 MotoGP Verseny TV: Arena4
15:30 Moto E 2. verseny Online: arena4.hu
 
Fotó: World Superbike Media
Palencsár Tibor
További cikkeink
Hozzászólások
Hétvégi menetrend
Fast Lane

VB állása
1
MotoGP
F. Quartararo
Yamaha
234
2
MotoGP
F. Bagnaia
Ducati
186
3
MotoGP
J. Mir
Suzuki
167
4
MotoGP
J. Zarco
Ducati
141
5
MotoGP
J. Miller
Ducati
140
Kövess minket
Podcast