Hírek

Kamion-Eb
2018.06.17. 13:46
Jochen Hahn rajt-cél győzelmet aratott az első vasárnapi hungaroringi versenyen Ryan előtt, aki tegnapi büntetései után most második helyet szerzett az Oxxo Hungary Truck Racing Teamnek. Kiss Norbi sérült kamionnal is épp csak lemaradt a pódiumról. Olvas
Kamion-Eb
2018.06.16. 20:23
Egy második és egy ötödik helyet szerzett a Kamion Európa Bajnokság magyarországi hétvégéjének első napján Kiss Norbert. A Tankpool24 kétszeres Európa-bajnok magyar versenyzője nagyot versenyezve szerezte meg fontos pontjait a Hungaroringen. Olvas
Kamion-Eb
2018.06.16. 16:42
Az első versenyen elért második helye után ismét értékes pontokkal gazdagodott a kétszeres Európa-bajnok, míg az Oxxo Racing pilótája, Ryan Smith büntetések ellenére is tizedik lett. A győzelmet Adam Lacko húzta be. Olvas
Kamion-Eb
2018.06.16. 14:16
A Tankpool24 Racing versenyzője két pozíciót javított a rajthelyéhez képest, így dobogóra állhatott első hazai versenyén. Az Oxxo Racing britje, Ryan Smith ütközött, de így is hetedik lett. A futamot Jochen Hahn nyerte. Olvas
Kamion-Eb
2018.06.14. 10:21
Szinte ellepik a kamionok most hétvégén a Hungaroringet. Második állomásához érkezik a kamion Európa-bajnokság, az olaszországi Misano után június 15-17-én a Mogyoród melletti pályán zúgnak fel a több mint ezer lóerős motorok. Kiss Norbert – nem túlzás – a Hungaroring királyaként látja vendégül ellenfeleit a hazai pályán. Olvas
Kamion-Eb
2018.06.13. 18:36
Idei második fordulója következik a Kamion Európa-bajnokságnak, ám nem csak Kiss Norbi, az Oxxo Racing és a többi monstrum jelenti majd az egyetlen látványosságot Mogyoródon. Olvas
TCR
2018.06.12. 10:02
Minden eddiginél komolyabb kritikát fogalmazott meg a TCR teljesítmény-kiegyenlítő rendszerével kapcsolatban az Európa-kupában induló szerb: elmondása szerint a kiszállás is megfordult már a fejében. Olvas
Formula-E
2018.06.11. 19:35
Audi-győzelmet és büntetésözönt hozott a Formula-E hétvégi futama, amely az 1955-ös Le Mans-i tömegtragédia óta az első autóverseny volt Svájcban. Mutatjuk a Zürich ePrix hivatalos összefoglalóját. Olvas
Formula-E
2018.06.10. 18:57
Fordulatos versennyel tért vissza az autóversenyzés Svájcba: a Formula-E futamán volt minden, ami egy versenyen megtörténhet. A győzelem a remekül versenyző Di Grassié lett Bird és D’Ambrosio előtt, míg az élmezőnyből többen is büntetést kaptak. Vergne hiába küzdött nagyot, végül ő is hasonló sorsa jutott, így csak a tízedik helyen zárt. Olvas
Formula-E
2018.06.10. 15:08
Nem a bajnokesélyesekről szólt a Zürich ePrix időmérője: a francia éllovas csupán 17. lett, míg fő üldözője, Sam Bird a harmadik helyre kvalifikált. A rajtelsőséget Mitch Evans húzta be André Lotterer előtt. Olvas
TCR
2018.06.10. 11:57
Nagy küzdelmet hozott a TCR Europe vasárnapi, spái futama miután Kris Richard több adok-kapok ütközés után megnyerte a versenyt. Nagy Dani az előkelő 6. helyet szerezte meg, Tassi Attilának viszont fel kellett adnia a futamot. Olvas