Hírek

Blog
2018.09.18. 10:05
Második versenyhétvégéjét teljesítette a PTR Honda csapatánál a Supersport-világbajnokságon induló magyar motoros, aki a biztató edzések után a futamon végül egy bukás miatt nem ért célba Portimaóban. Olvas
WTCR
2018.09.18. 08:42
A kínai pilóta egy Honda volánjánál tér vissza a túraautózás elitkategóriájába, ezzel pedig az is eldőlt, hogy Tiago Monteiro leghamarabb Suzukában állhat majd újra rajthoz. Olvas
E-Sport
2018.09.17. 18:40
A Hungaroring és a Nordschleife után a holland pályán folytatódott a Túraautó-világkupa virtuális szériája, amelyben ismét a szlovákiai magyar Bánki Bence vezeti az összetettet. Olvas
Superbike
2018.09.17. 16:14
Ezzel magyarázza a világbajnoki sorozat népszerűségének csökkenését Gregorio Lavilla. A Kawasaki britje mindeközben nem szeretné, ha úgy nyerné meg az idei vb-címet, mint a 2015-öst. Olvas
F1
2018.09.17. 15:17
Pazar formában versenyez hetek-hónapok óta a Mercedes négyszeres világbajnoka, és úgy véli, számára az az egyik legfontosabb és nagyon motiválja őt, hogy a csapata számít rá. Még nem gondol a vb-címre, hanem versenyről versenyre halad előre a kitűzött cél felé. Olvas
Kamion-Eb
2018.09.17. 10:42
A vasárnap sem alakult sokkal jobban a Kamion-Eb zolderi állomásán kétszeres Európa-bajnokunk számára, akit a versenyfelügyelők is szokatlanul súlyos büntetésekkel sújtottak. Olvas
Supersport
2018.09.17. 08:40
Nagy reményekkel érkezett a nyári tesztet követően Sebestyén Peti és a PTR Honda csapata Portimaóba. Már a szabadedzések során érezni lehetett, hogy Peti ott tud lenni a pontszerzők között, de sajnos a kvalifikáción nem sikerült összetennie a gyors körét. Ennek következtében csak a 17. helyről tudott indulni, ahonnan mindig nehéz gyorsan és akadálymentesen előre törni. Olvas
F1
2018.09.16. 17:35
A Mercedes négyszeres világbajnoka hibátlan teljesítményével tovább növelte előnyét az ezúttal harmadikként célba érő Sebastian Vettellel (Ferrari) szemben, és hat futammal a vége előtt már 40 pont a brit előnye. Eldőlni látszik az idei világbajnokság… Olvas
Superbike
2018.09.16. 16:52
A 2018-as évadban a tizenkettedik, sorozatban pedig a hatodik győzelmét aratta Jonathan Rea a második portimaói futamon. A címvédő nagy csatában kerekedett felül a hajrára elfogyó Chaz Daviesen, a címvédő mögött Michael van der Mark és Marco Melandri végzett. Olvas
Egyéb motorsport
2018.09.16. 16:06
Hiába vezetett a 24 órás verseny kétharmadáig az SRC Kawasaki, egy műszaki hiba megfosztotta őket a 2018-as Bol d’Or megnyerésétől, amelyet így a címvédő alakulat húzott be. Olvas
Supersport
2018.09.16. 15:33
Majdnem végig vezette a portimaói versenyt Lucas Mahias, a címvédő az utolsó körben kapott defektet, de egy kettős bukás miatti piros zászlónak köszönhetően mégis nyert. A francia mögött Federico Caricasulo és Kyle Smith végzett, míg Sandro Cortese hibázott és ütközött Jules Cluzellel. Olvas
Supersport 300
2018.09.16. 14:23
Scott Deroue magabiztos versenyzéssel nyerte meg a portimaói futamot a Supersport 300-as kategóriában, mögötte Mika Perez és Manuel Gonzalez végzett. Ana Carrasco nem teljesített jó versenyt, de megőrizte vezető helyét az összetettben. Olvas