Superbike

Fullos Superbike-hétvége, Rómában a Formula-E – menetrend

Első európai helyszínén, a Motorland Aragon versenypályán már az összes betétsorozatával együtt lép fel a WSBK, míg az elektromos széria mezőnye egy új helyszínen méri össze erejét.
Szeretnél élőben szurkolni Michelisz Norbinak, a Zengő Motorsport pilótáinak, Nagy Norbinak és Szabó Zsoltnak, valamint a szabadkártyásként induló Tassi Attilának és Nagy Daninak a Hungaroringen? Akkor rendeld meg jegyshopunkon keresztül a belépődet a WTCR hazai futamára!

Phillip Island és Buriram után Aragóniában folytatódik a Superbike-világbajnokság szezonja, ahova európai helyszín lévén már nemcsak a Supersport-vb mezőnye kíséri el az elitkategóriát, hanem a Supersport 300-as világbajnokság és a Superstock 1000-es Eb szereplői is. Ennek köszönhetően pedig lesz magyar érdekeltség is: a Supersportban az európai helyszíneken rajthoz álló Sebestyén Péter kezdi meg a szezonját, míg a Supersport 300-asok között a Team Toth versenyzőinek szurkolhatunk. A spanyolországi hétvége eseményeit a Spíler 1 TV-n és az Eurosporton lehet nyomon követni, míg a Formula-E történetének első római fordulóját ugyancsak utóbbi tűzi műsorára.
 
WSBK Aragón, Formula-E Róma – a hétvége programja:
 
Péntek (április 13.)  
09:00 - 09:30 Superstock 1000, 1. szabadedzés  
09:45 - 10:25 Superbike, 1. szabadedzés  
10:40 - 11:30 Supersport, 1. szabadedzés  
11:45 - 12:15 Supersport 300, 1. szabadedzés  
12:30 - 13:10 Superbike, 2. szabadedzés  
14:15 - 14:45 Superstock 1000, 2. szabadedzés  
15:00 - 15:50 Supersport, 2. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
16:05 - 16:45 Superbike, 3. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
17:00 - 17:30 Supersport 300, 2. szabadedzés  
     
Szombat (április 14.)  
08:00 - 08:45 Formula-E, 1. szabadedzés  
08:45 - 09:05 Superbike, 4. szabadedzés  
09:15 - 09:35 Supersport, 3. szabadedzés  
09:45 - 10:15 Superstock 1000, 3. szabadedzés  
10:30 - 11:00 Formula-E, 2. szabadedzés  
10:30 - 11:10 Superbike, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Eurosport 1, élő)
11:30 - 12:10 Supersport 300, Superpole (SP1 + SP2)  
12:00 - 13:00 Formula-E, Időmérő (tv: Eurosport 1, élő)
13:00 Superbike, 1. futam (tv: Eurosport 1, élő)
14:00 - 14:40 Supersport, Superpole (SP1 + SP2)  
15:00 - 15:30 Superstock 1000, Időmérő  
16:00 Formula-E, Futam (tv: Eurosport 1, élő)
     
Vasárnap (április 15.)  
08:50 - 09:00 Supersport 300, Warm up  
09:10 - 09:25 Supersport, Warm up  
09:35 - 09:50 Superbike, Warm up  
10:00 - 10:15 Superstock 1000, Warm up  
11:30 Supersport, Futam (tv: Eurosport 1 és Spíler 1 TV, élő)
13:00 Superbike, 2. futam (tv: Eurosport 1 és Spíler 1 TV, élő)
14:20 Supersport 300, Futam  
15:15 Superstock 1000, Futam  

Fotó: WSBK Media

Hozzászólások