Jegyek

Barcelona, Salzburg és Berlin a célkeresztben – hétvégi...

MotoGP
Barcelona, Salzburg és Berlin a célkeresztben – hétvégi menetrend
2017.06.08. 09:48
Ismét sűrű hétvége vár a motorsport-rajongókra: a MotoGP szezonja a Katalán Nagydíjjal folytatódik, a TCR a sógorokhoz látogat a hungaroringi forduló előtt, míg a Formula-E mezőnye Berlinben két futamot is teljesít majd.
 
Szeretnél kilátogatni a DTM és a TCR hungaroringi versenyére? Akkor van egy ajánlatunk a számodra, hiszen néhány napig akár jegyshopunkon keresztül is megrendelheted a belépődet a június közepén sorra kerülő rendezvényre!

Folytatódik a gyorsaságimotoros-világbajnokság nyár eleji erőltetett menete: nincs megállás Mugello után, máris Barcelonába utaznak a versenyzők, ahol a tavalyihoz képest némileg módosított nyomvonalon mérik majd össze az erejüket. Mindeközben a TCR szereplői a Salzburgringre látogatnak, hogy a jövő hétvégi magyarországi verseny előtt még egyszer egymásnak feszüljenek, miközben a Formula-E idénye a véghajrához közeledik: a berlini Tempelhof repülőtéren kétszer is megmérkőznek egymással Sebastien Buemiék.
 
MotoGP Barcelona, TCR Salzburgring, Formula-E Berlin – a hétvége programja:
 
Péntek (június 9.)    
09:00 - 09:40 Moto3, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
09:55 - 10:40 MotoGP, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
10:55 - 11:40 Moto2, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
13:10 - 13:50 Moto3, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
14:05 - 14:50 MotoGP, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
15:05 - 15:50 Moto2, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
     
Szombat (június 10.)  
08:00 - 08:45 Formula-E, 1. szabadedzés  
09:00 - 09:40 Moto3, 3. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
09:55 - 10:40 MotoGP, 3. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
10:00 - 10:30 TCR, 1. szabadedzés  
10:30 - 11:00 Formula-E, 2. szabadedzés  
10:55 - 11:40 Moto2, 3. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
12:00 - 12:30 TCR, 2. szabadedzés  
12:00 - 13:00 Formula-E, 1. időmérő  
12:35 - 13:15 Moto3, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
13:30 - 14:00 MotoGP, 4. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
14:10 - 14:50 MotoGP, Időmérő (Q1 + Q2) (tv: Spíler TV, élő)
15:00 - 15:35 TCR, Időmérő (Q1 + Q2)  
15:05 - 15:50 Moto2, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
16:00 Formula-E, 1. futam (tv: DigiSport 1, élő)
     
Vasárnap (június 11.)  
08:00 - 08:45 Formula-E, 3. szabadedzés  
08:40 - 09:00 Moto3, Warm up (tv: Spíler TV, élő)
09:10 - 09:30 Moto2, Warm up (tv: Spíler TV, élő)
09:40 - 10:00 MotoGP, Warm up (tv: Spíler TV, élő)
10:30 - 11:00 Formula-E, 4. szabadedzés  
11:00 Moto3, Futam (tv: Spíler TV, élő)
12:00 - 13:00 Formula-E, 2. időmérő  
12:20 Moto2, Futam (tv: Spíler TV, élő)
13:05 TCR, 1. futam (tv: Sport 1, 13:45, felv.)
14:00 MotoGP, Futam (tv: Spíler TV, élő)
14:35 TCR, 2. futam (tv: Sport 1, élő)
16:00 Formula-E, 2. futam (tv: DigiSport 1, élő)

Fotó: MotoGP Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2017  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: