Jegyek
27851

Motorversenyek a nap 24 órájában – hétvégi menetrend

MotoGP
Motorversenyek a nap 24 órájában – hétvégi menetrend
2018.04.18. 05:07
Nem fognak unatkozni a motorsportok szerelmesei az előttünk álló hétvégén, hiszen a MotoGP és a Superbike-világbajnokság mezőnye is összecsap, mindemellett most rendezik meg a legendás Le Mans-i 24 órást – mutatjuk, mit, mikor és hol nézhetsz a következő napokban!
 
Szeretnél élőben szurkolni Michelisz Norbinak, a Zengő Motorsport pilótáinak, Nagy Norbinak és Szabó Zsoltnak, valamint a szabadkártyásként induló Tassi Attilának és Nagy Daninak a Hungaroringen? Akkor rendeld meg jegyshopunkon keresztül a belépődet a WTCR hazai futamára! (x)

Kis túlzással a nap tényleg összes szakaszában motorversenyt rendeznek a mostani hétvégén, hiszen a MotoGP mezőnye az amerikai Austinba, míg a Superbike-világbajnokság és összes betétszériájának szereplői Assenbe látogatnak – a két program között csak pénteken lesz némi ütközés –, emellett pedig a FIM endurance-világbajnokság 2017/2018-as szezonjának második fordulójaként sor kerül a Le Mans-i 24 órás motorversenyre is.
 
Az egynaposból viszonylag sokat mutat az Eurosport 2 (az Eurosport Playeren pedig mind a 24 óra követhető lesz élőben), a MotoGP és a Superbike közvetítései azonban némileg foghíjasak lesznek, köszönhetően az Eurosport és a Spíler 1 TV egyéb kötelezettségeinek (előbbin többek között a hétvégén rajtoló snooker-világbajnokság és a londoni maraton, utóbbin az angol Premier League okoz nehézségeket) – mutatjuk a teljes programot csütörtöktől vasárnapig:
 
MotoGP Austin, WSBK Assen, Le Mans-i 24 órás motorverseny – a hétvégi programja:
 
Csütörtök (április 19.)  
10:00 - 12:00 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, szabadedzés  
15:10 - 17:00 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, 1. időmérő  
20:30 - 22:00 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, éjszakai edzés  
     
Péntek (április 20.)  
09:00 - 09:30 Superstock 1000, 1. szabadedzés  
09:45 - 10:25 Superbike, 1. szabadedzés  
10:15 - 12:05 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, 2. időmérő  
10:40 - 11:30 Supersport, 1. szabadedzés  
11:45 - 12:15 Supersport 300, 1. szabadedzés  
12:30 - 13:10 Superbike, 2. szabadedzés  
14:15 - 14:45 Superstock 1000, 2. szabadedzés  
15:00 - 15:50 Supersport, 2. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
16:00 - 16:40 Moto3, 1. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
16:05 - 16:45 Superbike, 3. szabadedzés  
16:55 - 17:40 MotoGP, 1. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
17:00 - 17:30 Supersport 300, 2. szabadedzés  
17:55 - 18:40 Moto2, 1. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
20:10 - 20:50 Moto3, 2. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
21:05 - 21:50 MotoGP, 2. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
22:05 - 22:50 Moto2, 2. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
     
Szombat (április 21.)  
08:45 - 09:05 Superbike, 4. szabadedzés  
09:15 - 09:35 Supersport, 3. szabadedzés  
09:45 - 10:15 Superstock 1000, 3. szabadedzés  
10:25 - 11:10 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, Warm up  
10:30 - 11:10 Superbike, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Eurosport 2, élő)
11:30 - 12:10 Supersport 300, Superpole (SP1 + SP2)  
13:00 Superbike, 1. futam (tv: Eurosport 2, élő)
14:00 - 14:40 Supersport, Superpole (SP1 + SP2)  
15:00 Le Mans-i 24 órás motorverseny rajtja (tv: Eurosport 2, 14:45-15:30, 20:30-01:00, élő)
15:00 - 15:30 Superstock 1000, Időmérő  
16:00 - 16:40 Moto3, 3. szabadedzés  
16:55 - 17:40 MotoGP, 3. szabadedzés  
17:55 - 18:40 Moto2, 3. szabadedzés  
19:35 - 20:15 Moto3, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
20:30 - 21:00 MotoGP, 4. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
21:10 - 21:50 MotoGP, Időmérő (Q1 + Q2) (tv: Spíler TV, élő)
22:05 - 22:50 Moto2, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
     
Vasárnap (április 22.)  
08:50 - 09:00 Supersport 300, Warm up  
09:10 - 09:25 Supersport, Warm up  
09:35 - 09:50 Superbike, Warm up  
10:05 - 10:20 Superstock 1000, Warm up  
11:30 Supersport, Futam (tv: Spíler 1 TV, élő)
13:00 Superbike, 2. futam (tv: Spíler 1 TV, élő)
14:20 Supersport 300, Futam  
15:00 Le Mans-i 24 órás motorverseny befutója (tv: Eurosport 2, 07:00-10:00, 13:00-15:15, élő)
15:15 Superstock 1000, Futam  
15:40 Moto3, Warm up  
16:10 Moto2, Warm up  
16:40 MotoGP, Warm up  
18:00 Moto3, Futam  
19:20 Moto2, Futam (tv: Spíler 1 TV, élő)
21:00 MotoGP, Futam (tv: Spíler 1 TV, élő)
 
Fotó: MotoGP Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 



Hétvégi menetrendek

MotoGP Circuit of the Americas Motorversenyek a nap 24 órájában – hétvégi menetrend
MotoGP Autódromo Termas de Río Hondo Argentínában a MotoGP, rajtol a WTCR – hétvégi menetrend
MotoGP Losail International Circuit Végre rajtol a MotoGP! – hétvégi menetrend
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Íme, a mindent eldöntő valenciai finálé teljes menetrendje
MotoGP Sepang International Circuit Koránkelés, tájfun, óraállítás – a hétvégi program
MotoGP Phillip Island Circuit Motorsport-dömping hajnaltól délutánig – hétvégi menetrend
MotoGP Twin Ring Motegi Kezdődik a hajnalozások időszaka – hétvégi menetrend
MotoGP Motorland Aragon Harmadszor is Spanyolországban a MotoGP – hétvégi menetrend
MotoGP Misano World Circuit Rossi nélkül jön a misanói futam – hétvégi program
MotoGP Silverstone Rendhagyó menetrend a MotoGP-ben, Kiss Norbiék itthon – program
MotoGP Silverstone Mit, mikor és hol nézhetsz a hétvégén?
MotoGP Red Bull Ring A sógoroknál a MotoGP – hétvégi menetrend
MotoGP Automotodrom Brno Végre folytatódik a MotoGP – hétvégi program
MotoGP Sachsenring A Sachsenringen zárul az első félidő – hétvégi menetrend
MotoGP Sachsenring MotoGP és Kamion-Eb – mit, mikor és hol nézhetsz a hétvégén?
MotoGP TT Circuit Assen Figyelem: rendhagyó vasárnapi menetrend Assenben!
MotoGP Circuit de Catalunya Barcelona, Salzburg és Berlin a célkeresztben – hétvégi menetrend
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Kezdődik a nyár eleji erőltetett menet – mugellói program
MotoGP Bugatti Circuit Célkeresztben Franciaország – hétvégi menetrend
MotoGP Circuito de Jerez Európába érkezik a MotoGP és a TCR – hétvégi menetrend
MotoGP Circuit of the Americas Marquezföldére utazik a MotoGP – austini menetrend
MotoGP Autódromo Termas de Río Hondo Rossiék folytatják, Micheliszék elkezdik – hétvégi menetrend
MotoGP Losail International Circuit Vége a várakozásnak: Katarban rajtol a szezon – itt a menetrend!
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Hétvégi menetrend – Valencia
MotoGP Sepang International Circuit Hétvégi program: Reggel és este sem fogunk unatkozni!
MotoGP Phillip Island Circuit Hétvégi menetrend – Phillip Island
MotoGP Twin Ring Motegi Hétvégi program: Indul a távol-keleti túra, zárul az európai szezon
MotoGP Motorland Aragon Futamelőzetes és menetrend – Aragón
MotoGP Misano World Circuit Hétvégi program: Misanóba látogat a MotoGP
MotoGP Silverstone Futamelőzetes és menetrend – Silverstone
MotoGP Silverstone Hétvégi program: MotoGP, WTCC és Kamion-Eb egyszerre!
MotoGP Automotodrom Brno Hétvégi menetrend – Brno
MotoGP Red Bull Ring Futamelőzetes és menetrend – Spielberg
MotoGP Sachsenring Futamelőzetes és menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Futamelőzetes és menetrend – Assen
MotoGP Circuit de Catalunya Futamelőzetes és menetrend – Catalunya
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Futamelőzetes és menetrend – Mugello
MotoGP Bugatti Circuit Futamelőzetes és menetrend – Le Mans
MotoGP Circuito de Jerez Futamelőzetes és menetrend – Jerez
MotoGP Circuit of the Americas Futamelőzetes és menetrend – Austin
MotoGP Autódromo Termas de Río Hondo Futamelőzetes és menetrend – Argentína
MotoGP Losail International Circuit Futamelőzetes és menetrend – Katar
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Futamelőzetes és menetrend – Valencia
MotoGP Sepang International Circuit Futamelőzetes és menetrend – Sepang
MotoGP Phillip Island Circuit Futamelőzetes és menetrend – Phillip Island
MotoGP Twin Ring Motegi Futamelőzetes és menetrend – Motegi
MotoGP Motorland Aragon Futamelőzetes és menetrend – Aragón
MotoGP Misano World Circuit Futamelőzetes és menetrend – Misano
MotoGP Silverstone Futamelőzetes és menetrend – Silverstone
MotoGP Automotodrom Brno Futamelőzetes és menetrend – Brno
MotoGP Indianapolis Motor Speedway Futamelőzetes és menetrend – Indianapolis
MotoGP Sachsenring Futamelőzetes és menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Futamelőzetes és menetrend – Assen
MotoGP Circuit de Catalunya Futamelőzetes és menetrend – Catalunya
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Futamelőzetes és menetrend – Mugello
MotoGP Bugatti Circuit Futamelőzetes és menetrend – Le Mans
MotoGP Circuito de Jerez Futamelőzetes és menetrend – Jerez
MotoGP Autódromo Termas de Río Hondo Futamelőzetes és menetrend – Argentína
MotoGP Circuit of the Americas Futamelőzetes és menetrend – Austin
MotoGP Losail International Circuit Futamelőzetes és menetrend – Katar
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Hétvégi menetrend – Valencia
MotoGP Sepang International Circuit Hétvégi menetrend – Sepang
MotoGP Phillip Island Circuit Hétvégi menetrend – Phillip Island
MotoGP Twin Ring Motegi Hétvégi menetrend – Motegi
MotoGP Motorland Aragon Hétvégi menetrend – Aragón
MotoGP Misano World Circuit Hétvégi menetrend – Misano
MotoGP Silverstone Hétvégi menetrend – Silverstone
MotoGP Automotodrom Brno Hétvégi menetrend – Brno
MotoGP Indianapolis Motor Speedway Hétvégi menetrend – Indianapolis
MotoGP Sachsenring Hétvégi menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Hétvégi menetrend – Assen
MotoGP Circuit de Catalunya Hétvégi menetrend – Catalunya
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Hétvégi menetrend – Mugello
MotoGP Bugatti Circuit Hétvégi menetrend – Le Mans
MotoGP Circuito de Jerez Hétvégi menetrend – Jerez
MotoGP Autódromo Termas de Río Hondo Hétvégi menetrend – Argentína
MotoGP Circuit of the Americas Hétvégi menetrend – Austin
MotoGP Losail International Circuit Hétvégi menetrend – Katar
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Hétvégi Menetrend – Valencia
MotoGP Twin Ring Motegi Hétvégi Menetrend – Motegi
MotoGP Phillip Island Circuit Hétvégi Menetrend – Phillip Island
MotoGP Sepang International Circuit Sepang – Hétvégi Menetrend
MotoGP Motorland Aragon Hétvégi Menetrend – Aragón
MotoGP Misano World Circuit Hétvégi menetrend – Misano
MotoGP Silverstone Hétvégi Menetrend – Silverstone
MotoGP Automotodrom Brno Hétvégi Menetrend – Brno
MotoGP Indianapolis Motor Speedway Hétvégi Menetrend – Indianapolis
MotoGP Hétvégi Menetrend – Laguna Seca
MotoGP Sachsenring Hétvégi Menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Hétvégi Menetrend – Assen
MotoGP Circuit de Catalunya Hétvégi Menetrend – Catalunya
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Hétvégi Menetrend – Mugello
MotoGP Bugatti Circuit Hétvégi Menetrend – Le Mans
MotoGP Circuito de Jerez Hétvégi Menetrend – Jerez
MotoGP Circuit of the Americas Hétvégi Menetrend – Austin
MotoGP Losail International Circuit Hétvégi Menetrend – Katar
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Hétvégi Menetrend – Valencia
MotoGP Phillip Island Circuit Hétvégi Menetrend – Phillip Island
MotoGP Sepang International Circuit Hétvégi Menetrend – Sepang
MotoGP Twin Ring Motegi Hétvégi Menetrend – Motegi
MotoGP Motorland Aragon Hétvégi Menetrend – Motorland Aragón
MotoGP Misano World Circuit Hétvégi Menetrend – Misano
MotoGP Automotodrom Brno Hétvégi menetrend – Brno
MotoGP Indianapolis Motor Speedway Hétvégi menetrend – Indianapolis
MotoGP Hétvégi Menetrend – Laguna Seca
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Hétvégi menetrend – Mugello
MotoGP Sachsenring Hétvégi Menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Hétvégi Menetrend – Assen
MotoGP Silverstone Hétvégi Menetrend – Silverstone
MotoGP Circuit de Catalunya Hétvégi Menetrend – Catalunya
MotoGP Bugatti Circuit Hétvégi Menetrend - Le Mans
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2018  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: