Jegyek
25332

Célkeresztben Franciaország – hétvégi menetrend

Magazin
Célkeresztben Franciaország – hétvégi menetrend
2017.05.17. 08:18
Az előttünk álló napok legfontosabb eseménye természetesen a gyorsaságimotoros-világbajnokság Le Mans-i fordulója, de ezen kívül is lesznek még izgalmak: a Formula-E mezőnye Párizs utcáin, míg az endurance-vb szereplői Oscherslebenben feszülnek egymásnak.
 
Szeretnél élőben szurkolni a kedvenc motorversenyződnek az augusztus első hétvégéjén megrendezésre kerülő Cseh Nagydíjon? Akkor van egy ajánlatunk számodra: az előző évekhez hasonlóan idén is megvásárolhatod a belépőjegyedet a jegyshopunkon keresztül a MotoGP brnói futamára!

A jerezi Spanyol Nagydíj után következik a MotoGP idei második európai fordulója, méghozzá a tél során újraaszfaltozott Le Mans-i aszfaltcsíkon. A Bugatti pálya mindig tartogat izgalmakat – már csak a változékony időjárás okán is –, s valószínűleg idén sem okoz majd csalódást. Ám nem csak a gyorsaságimotoros-vb szereplői mérkőznek meg egymással a hétvégén: ugyancsak Franciaországba, egész pontosan Párizsba látogat a múlt héten még Monacóban szereplő Formula-E, míg a motoros endurance-világbajnokság mezőnye egy hónappal a Le Mans-i 24 órás után egy 8 órás viadalt teljesít majd Oscherslebenben.
 
A Francia Nagydíj eseményeit természetesen ezúttal is a Spíler TV tűzi műsorára, sőt a Moto3-asok szombat délelőtti szabadedzésének első negyed óráját leszámítva végig élőben követhetjük Valentino Rossiék és a többi kategória Le Mans-i küzdelmeit, többek között Talmácsi Gábor szakkommentálásával. A Formula-E párizsi viadalát a DigiSport 2-n nézhetjük meg szombat délután, s ugyancsak aznap kerül sor az oscherslebeni 8 órásra is, amelyet szinte teljes egészében – egy Bundesliga-mérkőzés két óráját leszámítva – élőben fog közvetíteni az Eurosport 2.
 
MotoGP Le Mans, Formula-E Párizs, Oscherslebeni 8 órás – a hétvége programja:
 
Csütörtök (május 18.)  
10:00 - 12:00 EWC, Szabadedzés  
15:00 - 16:20 EWC, 1. időmérő  
20:00 - 21:30 EWC, Éjszakai edzés  
     
Péntek (május 19.)    
09:00 - 09:40 Moto3, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
09:55 - 10:40 MotoGP, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
10:30 - 11:50 EWC, 2. időmérő  
10:55 - 11:40 Moto2, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
13:10 - 13:50 Moto3, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
14:05 - 14:50 MotoGP, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
15:05 - 15:50 Moto2, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
     
Szombat (május 20.)  
08:00 - 08:45 Formula-E, 1. szabadedzés  
09:00 - 09:40 Moto3, 3. szabadedzés (tv: Spíler TV, 09:15-től élő)
09:00 - 09:45 EWC, Warm up  
09:55 - 10:40 MotoGP, 3. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
10:30 - 11:00 Formula-E, 2. szabadedzés  
10:55 - 11:40 Moto2, 3. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
12:00 - 13:00 Formula-E, Időmérő edzés  
12:35 - 13:15 Moto3, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
13:30 - 14:00 MotoGP, 4. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
14:00 - 22:00 EWC, Oscherslebeni 8 órás (tv: Eurosport 2, 13:45-15:15 és 17:30-tól, élő)
14:10 - 14:50 MotoGP, Időmérő (Q1 + Q2) (tv: Spíler TV, élő)
15:05 - 15:50 Moto2, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
16:00 Formula-E, Futam (tv: DigiSport 2, élő)
     
Vasárnap (május 21.)  
08:40 - 09:00 Moto3, Warm up (tv: Spíler TV, élő)
09:10 - 09:30 Moto2, Warm up (tv: Spíler TV, élő)
09:40 - 10:00 MotoGP, Warm up (tv: Spíler TV, élő)
11:00 Moto3, Futam (tv: Spíler TV, élő)
12:20 Moto2, Futam (tv: Spíler TV, élő)
14:00 MotoGP, Futam (tv: Spíler TV, élő)

Fotó: MotoGP Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 



Hétvégi menetrendek

MotoGP Bugatti Circuit Célkeresztben Franciaország – hétvégi menetrend
MotoGP Circuito de Jerez Európába érkezik a MotoGP és a TCR – hétvégi menetrend
MotoGP Circuit of the Americas Marquezföldére utazik a MotoGP – austini menetrend
MotoGP Autódromo Termas de Río Hondo Rossiék folytatják, Micheliszék elkezdik – hétvégi menetrend
MotoGP Losail International Circuit Vége a várakozásnak: Katarban rajtol a szezon – itt a menetrend!
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Hétvégi menetrend – Valencia
MotoGP Sepang International Circuit Hétvégi program: Reggel és este sem fogunk unatkozni!
MotoGP Phillip Island Circuit Hétvégi menetrend – Phillip Island
MotoGP Twin Ring Motegi Hétvégi program: Indul a távol-keleti túra, zárul az európai szezon
MotoGP Motorland Aragon Futamelőzetes és menetrend – Aragón
MotoGP Misano World Circuit Hétvégi program: Misanóba látogat a MotoGP
MotoGP Silverstone Futamelőzetes és menetrend – Silverstone
MotoGP Silverstone Hétvégi program: MotoGP, WTCC és Kamion-Eb egyszerre!
MotoGP Automotodrom Brno Hétvégi menetrend – Brno
MotoGP Red Bull Ring Futamelőzetes és menetrend – Spielberg
MotoGP Sachsenring Futamelőzetes és menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Futamelőzetes és menetrend – Assen
MotoGP Circuit de Catalunya Futamelőzetes és menetrend – Catalunya
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Futamelőzetes és menetrend – Mugello
MotoGP Bugatti Circuit Futamelőzetes és menetrend – Le Mans
MotoGP Circuito de Jerez Futamelőzetes és menetrend – Jerez
MotoGP Circuit of the Americas Futamelőzetes és menetrend – Austin
MotoGP Autódromo Termas de Río Hondo Futamelőzetes és menetrend – Argentína
MotoGP Losail International Circuit Futamelőzetes és menetrend – Katar
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Futamelőzetes és menetrend – Valencia
MotoGP Sepang International Circuit Futamelőzetes és menetrend – Sepang
MotoGP Phillip Island Circuit Futamelőzetes és menetrend – Phillip Island
MotoGP Twin Ring Motegi Futamelőzetes és menetrend – Motegi
MotoGP Motorland Aragon Futamelőzetes és menetrend – Aragón
MotoGP Misano World Circuit Futamelőzetes és menetrend – Misano
MotoGP Silverstone Futamelőzetes és menetrend – Silverstone
MotoGP Automotodrom Brno Futamelőzetes és menetrend – Brno
MotoGP Indianapolis Motor Speedway Futamelőzetes és menetrend – Indianapolis
MotoGP Sachsenring Futamelőzetes és menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Futamelőzetes és menetrend – Assen
MotoGP Circuit de Catalunya Futamelőzetes és menetrend – Catalunya
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Futamelőzetes és menetrend – Mugello
MotoGP Bugatti Circuit Futamelőzetes és menetrend – Le Mans
MotoGP Circuito de Jerez Futamelőzetes és menetrend – Jerez
MotoGP Autódromo Termas de Río Hondo Futamelőzetes és menetrend – Argentína
MotoGP Circuit of the Americas Futamelőzetes és menetrend – Austin
MotoGP Losail International Circuit Futamelőzetes és menetrend – Katar
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Hétvégi menetrend – Valencia
MotoGP Sepang International Circuit Hétvégi menetrend – Sepang
MotoGP Phillip Island Circuit Hétvégi menetrend – Phillip Island
MotoGP Twin Ring Motegi Hétvégi menetrend – Motegi
MotoGP Motorland Aragon Hétvégi menetrend – Aragón
MotoGP Misano World Circuit Hétvégi menetrend – Misano
MotoGP Silverstone Hétvégi menetrend – Silverstone
MotoGP Automotodrom Brno Hétvégi menetrend – Brno
MotoGP Indianapolis Motor Speedway Hétvégi menetrend – Indianapolis
MotoGP Sachsenring Hétvégi menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Hétvégi menetrend – Assen
MotoGP Circuit de Catalunya Hétvégi menetrend – Catalunya
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Hétvégi menetrend – Mugello
MotoGP Bugatti Circuit Hétvégi menetrend – Le Mans
MotoGP Circuito de Jerez Hétvégi menetrend – Jerez
MotoGP Autódromo Termas de Río Hondo Hétvégi menetrend – Argentína
MotoGP Circuit of the Americas Hétvégi menetrend – Austin
MotoGP Losail International Circuit Hétvégi menetrend – Katar
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Hétvégi Menetrend – Valencia
MotoGP Twin Ring Motegi Hétvégi Menetrend – Motegi
MotoGP Phillip Island Circuit Hétvégi Menetrend – Phillip Island
MotoGP Sepang International Circuit Sepang – Hétvégi Menetrend
MotoGP Motorland Aragon Hétvégi Menetrend – Aragón
MotoGP Misano World Circuit Hétvégi menetrend – Misano
MotoGP Silverstone Hétvégi Menetrend – Silverstone
MotoGP Automotodrom Brno Hétvégi Menetrend – Brno
MotoGP Indianapolis Motor Speedway Hétvégi Menetrend – Indianapolis
MotoGP Hétvégi Menetrend – Laguna Seca
MotoGP Sachsenring Hétvégi Menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Hétvégi Menetrend – Assen
MotoGP Circuit de Catalunya Hétvégi Menetrend – Catalunya
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Hétvégi Menetrend – Mugello
MotoGP Bugatti Circuit Hétvégi Menetrend – Le Mans
MotoGP Circuito de Jerez Hétvégi Menetrend – Jerez
MotoGP Circuit of the Americas Hétvégi Menetrend – Austin
MotoGP Losail International Circuit Hétvégi Menetrend – Katar
MotoGP Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo Hétvégi Menetrend – Valencia
MotoGP Phillip Island Circuit Hétvégi Menetrend – Phillip Island
MotoGP Sepang International Circuit Hétvégi Menetrend – Sepang
MotoGP Twin Ring Motegi Hétvégi Menetrend – Motegi
MotoGP Motorland Aragon Hétvégi Menetrend – Motorland Aragón
MotoGP Misano World Circuit Hétvégi Menetrend – Misano
MotoGP Automotodrom Brno Hétvégi menetrend – Brno
MotoGP Indianapolis Motor Speedway Hétvégi menetrend – Indianapolis
MotoGP Hétvégi Menetrend – Laguna Seca
MotoGP Autodromo Internazionale del Mugello Hétvégi menetrend – Mugello
MotoGP Sachsenring Hétvégi Menetrend – Sachsenring
MotoGP TT Circuit Assen Hétvégi Menetrend – Assen
MotoGP Silverstone Hétvégi Menetrend – Silverstone
MotoGP Circuit de Catalunya Hétvégi Menetrend – Catalunya
MotoGP Bugatti Circuit Hétvégi Menetrend - Le Mans
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2017  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: